top of page

Change Your Life -psychoterapia w języku polskim

mgr Renata Königsman
polski psycholog i psychoterapeuta

Bristol, Wielka Brytania

 

Zapraszam do mojej prywatnej praktyki.

Oferuję Tobie przestrzeń i bezpieczne miejsce, w którym możesz otworzyć się i podzielić swoją historią.

 

Z moją pomocą możesz zmienić swoje życie.

 

Razem stworzymy nową wersję Ciebie.

Z jakimi problemami pracuję?

Stres * Depresja * Lęki *

Panika * Fobie *

Trauma/PTSD*

Obsesje – Kompulsje/OCD *
Hipochondria * Problemy ze snem *
Poczucie własnej wartości *
Zaburzenia odżywiania *
Problemy w związku * Żałoba *
DDA - Dorosłe Dzieci Alkoholików *

itp.

Jaką pomoc oferuję?

  • Sesje indywidualne 1:1 tylko dla dorosłych 18+

  • Konsultacja psychologiczna

  • Poradnictwo psychologiczne

  • CBT - psychoterapia poznawczo-behawioralna

  • EMDR  - terapia odwrażliwiania i przetwarzania ruchu gałek ocznych

  • Superwizja 

Gdzie i kiedy przyjmuję?

PONIEDZIAŁKI:

09:00 - 11:00 online

13:00 - 17:00 (w gabinecie) 

ŚRODY:

09:00 - 11:00 online

13:00 - 17:00 (w gabinecie)

CZWARTKI:

09:00 – 18.00 (online przez Zoom)

PIĄTKI:

09:00 – 18.00 (online przez Zoom)

About

UWAGA! 
Nie zajmuję się pracą z parami. Pracuję tylko z osobami dorosłymi.

Nie zajmuję się uzależnieniami ani interwencją kryzysową.

Jeśli jesteś w sytuacji kryzysowej, skontaktuj się ze swoim lekarzem GP albo zadzwoń do Bristol Mental Health crisis line – 0300 555 0334 albo Mental Health 24/7 Response Line (NHS) – 0800 953 1919.

Moje kwalifikacje

2017

Studia podyplomowe: Trening superwizora Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej (CBT Supervisor Training), University of Exeter, 2017.

2016

Studia podyplomowe z Psychoterapii EMDR (terapia odwrażliwiania i przetwarzania za pomocą ruchu gałek ocznych), University of Exeter, 2016.

2013

Studia podyplomowe z Psychoterapii na University of Wales, Newport (2013, Postgraduate Diploma in Therapeutic Counselling, PgDipCouns).

2008

Studia magisterskie na Instytucie Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (2008, specjalność psychologia zdrowia i rehabilitacji) przy Katedrze Społecznej Psychologii Zdrowia, Rehabilitacji i Zarządzania.

2014

Studia podyplomowe z Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej na University of Exeter (2014, Postgraduate Diploma in Cognitive – Behavioural Therapy, PgDipCBT).

Aby utrzymać akredytację i być na bieżąco, regularnie uczestniczę w dodatkowych szkoleniach i warsztatach – CPD (Continious Professional Development).

Renata - polski psycholog Bristol. CBT. EMDR.

O Mnie

Renata Königsman

Jako Psycholog / Psychoterapeuta w Bristolu (Wielka Brytania) pracuję od czerwca 2009 roku. Zajmuję się poradnictwem, psychoterapią i specjalizuję się w terapii poznawczo – behawioralnej i terapii EMDR. Prowadzę prywatną praktykę, którą poddaję regularnej superwizji.

Pracuję również jako superwizor na Uniwersytecie w Exeter, gdzie superwizuję terapeutów szkolących się w terapii poznawczo - behawioralnej. 

Przez 10 lat (2012 - 2022) pracowałam w tutejszej służbie zdrowia (NHS) w serwisie psychologicznym IAPT (Improving Access to Psychological Therapies) jako Senior Psychology Practitioner, gdzie zajmowałam się terapią depresji, zaburzeń lękowych oraz traumy.

Jako Polski Psycholog – wolontariusz jestem współtwórcą Projektu Bristol – Polish Psychologists’ Association (PPA). Przez prawie 4 lata (2009 - 2012) koordynowałam sekcję psychologiczą, udzielałam konsultacji psychologicznych oraz prowadziłam warsztaty psycho-edukacyjne dla polskiej społeczności w Bristolu.

W Bristolu mieszkam od 2005 roku. Posiadam doświadczenie w pracy w różnego rodzaju placówkach zajmujących się zdrowiem psychicznym, np. przez ponad 2 lata pracowałam w jednym z telefonów zaufania dla kobiet. Przez 2 lata pracowałam także w jednym ze szpitali psychiatrycznych w Bristolu z pacjentami cierpiącymi na m.in.: zaburzenia odżywiania, depresję, problemy emocjonalne, zaburzenia lękowe.

Jestem akredytowanym psychoterapeutą Brytyjskiego Towarzystwa Terapii Poznawczych i Behawioralnych – British Association for Behavioural and Cognitive Psychotherapies (BABCP).

Jestem akredytowanym psychoterapeutą Brytyjskiego Towarzystwa Terapii EMDR (EMDR UK).

bottom of page